Bankera’s Draaiboek: Wat is de volgende stap

Op de allereerste plaats willen wij u allen niet alleen bedanken voor de ondersteuning vanaf het eerste begin, maar belangrijker nog, voor het bereiken van bepaalde mijlpalen. Wij zouden het nooit hebben kunnen doen zonder uw hulp. 100.902 mensen over de gehele wereld hebben bijgedragen aan Bankera, hierdoor zijn wij een van de grootste ICO’s voor wat betreft het aantal deelnemers. Gedurende de pre-ICO en ICO zijn in totaal 7.728.796.160 BNK (2.500.000.000 pre-ICO + 5.228.796.160 ICO) tokens verkocht. De voltooiing hiervan brengt ons een stap dichterbij om de bank voor het blockchain tijdperk te worden en tegelijkertijd betekent dat, dat er nog veel werk en ontwikkeling verzet moet worden.

Bakeras Stappenplan Wat Is De Volgende Stap

Ten Eerste

Eén van de eerste stappen zal zijn de pro-rata verdeling van de onverkochte tokens onder de pre-ICO en ICO deelnemers, dit zal plaats vinden binnen één week. Let op dat de extra tokens alleen worden verdeeld onder de daadwerkelijke kopers in de pre-ICO en ICO. Tokens verkregen als zijnde bonussen of premies (bijv. voor adviseurs, community managers, vertalers, etc.) vallen buiten de verdeling, aangezien deze onderdeel vormen van de tokens die bestemd zijn voor het team (25% van het totaal aantal tokens) en adviseurs (5% van het totaal aantal tokens). Dit is gedaan om waardevermindering van de Banker token te voorkomen voor de pre-ICO en ICO deelnemers. Het resterende percentage bestemd voor adviseurs en het team zal worden verstrekt gedurende de looptijd van het Bankera project.

Gezien het feit dat BNKs uitgegeven worden op twee blockchains. Ethereum en NEM, en de commissie uitbetaald wordt in ETH en XEM, zal de source code bestaan uit ERC20 code en NEM-mozaïek, dit maakt de BNK-token een heel unieke token. Door de technische verschillen, verwerkingstijd en gecompliceerdheid zal de ERC20 source code als eerste ontwikkeld en uitgetest worden. In onze test fase zal de code gedeeld worden met onze contribuanten zodat iedereen in de gelegenheid is deze te controleren. Wij zullen een bug-premie uitgeven, blijf daarom attent via onze communicatiekanalen voor meer nieuws hierover. Als de ERC20 source code klaar is zal onze IT-afdeling beginnen met de NEM mozaïek.

Exchanges: Waar, Wat, Wanneer

Onze eerste notering die wij hebben aangekondigd is die op de HitBTC exchange, hier kunnen de contribuanten in het tweede kwartaal beginnen met de handel in BNK-tokens. Op HitBTC zal BNK uitgebracht worden als Ethereum blockchain als ERC20 token en zal gekoppeld worden aan ETH en BTC. Ons team sluit de notering op andere exchanges niet uit en Bankera’s eigen exchange platform is nog in ontwikkeling en wordt verbeterd aan de hand van de feedback uit de community. Bij de ontwikkeling van Bankera’s exchange zullen we ons richten op de drie belangrijkste doelen n.l. toegevoegde waarde, veiligheid en flexibiliteit.

De belangrijkste waarde van de Banker token op Bankera’s exchange is dat alle BNK-paren geen wisselkosten betalen. Voorbeeld: het zal goedkoper zijn om BTC eerst om te wisselen naar BNK en dan de BNK om te wisselen naar ETH in plaats van direct BTC om te wisselen naar ETH. In het begin zal Bankera’s exchange alleen cryptocurrencies noteren, in een later stadium zullen ook fiat valuta’s worden aangeboden aan onze community. Deze voordelen zullen de liquiditeit van BNK-tokens garanderen.

Beveiliging zal altijd onze belangrijkste zorg zijn. Onze MVP, Spectrocoin, stelt ons in staat onze expertise toe te passen om de veiligheid van de fondsen van de klanten op Bankera’s exchange te garanderen. De vijf jaar lange ervaring opgebouwd bij Spectrocoin stelt ons in staat de hoogste veiligheid aan te bieden.

Onze eigen exchange platform geeft ons ook de flexibiliteit in verschillende aspecten van productontwikkeling en betrokkenheid van de community bij het product. De bugs die door onze deelnemers gedurende de Exchange competitie zijn gemeld en nieuwe ontdekte bugs/issues zullen halverwege maart zijn opgelost. Hoewel het officiële plan volgens het draaiboek is om de Exchange in de eerste helft van 2018 te hebben ontwikkeld, hopen wij het werkend product vóór de gestelde einddatum operationeel te hebben.

Bankeras Stappenplan: 2018 1ste Helft

Sterk Product – Sterke Token

Sinds augustus 2017 hebben belangrijke wijzigingen in onze MVP, SpectroCoin, plaats gevonden. Wij zijn ervan overtuigd dat onze focus op ontwikkeling op lange termijn een sterke token garandeert. Daarom worden nu ETH transacties van contract adressen volledig ondersteund en de limieten voor stortingen met gelinkte kaarten zullen ook worden verhoogd. Dit zal het proces van aankopen, versturen en ontvangen van cryptocurrencies op Spectrocoin aanzienlijk vergemakkelijken. Op 20 februari is een samenwerkingsverband met IDnow aangegaan om het verificatie proces voor onze klanten te versnellen. Nieuwe virtuele kaarten zullen via Spectrocoin worden gelanceerd in het eerste kwartaal en snel daarna volgen de plastic kaarten. In onze blog post about the new cards is een lijst van landen waar de kaarten beschikbaar zijn en de volgorde van uitgave.

Ons team is ook constant bezig met het updaten en verbeteren van het bestaande Spectrocoin platform. Dit houdt in upgraden en verbeteren van de servers, onderhandelen met leveranciers en mogelijke partners, werken aan de interface om de gebruikers-ervaring te verbeteren en als laatste het zoeken naar nieuwe netwerken en nieuwe mogelijkheden om Spectrocoins diensten uit te breiden en in nog meer landen aan te bieden.

We hebben reeds veel bereikt, maar er komt nog veel mee. Bankeras website wordt bijgewerkt om de nieuwe te weerspiegelen en is spoedig beschikbaar in andere talen buiten het Engels. De vernieuwingen worden stap voor stap volgens een UI/UX ontwerp uitgevoerd om het gebruikersvriendelijk en aangenaam voor navigatie te maken. Blijf op de hoogte via onze communicatiekanalen voor meer nieuws en updates over Bankera.