Bankera Q & A # 11 met ontwikkelaars

Tijdens Bankera‘s 11e Q&A beantwoorden onze ontwikkelaars enkele van de vragen die door de gemeenschap van Bankera zijn gesteld in onze sociale media kanalen.

Zijn er functies waarmee Bankera Exchange zich onderscheidt van de bestaande beurzen? Kunt u voorbeelden geven?

Het doel van Bankera is altijd geweest om unieke producten aan te bieden die zouden opvallen in de markt. Ten eerste willen we dat handel voor alle handelaren op het niveau comfortabel is. Ons uitwisselingsplatform heeft een app-achtig gevoel dat gemakkelijk te navigeren is voor beginners en ervaren handelaren.

Bovendien hebben we ons handelsplatform zo ontworpen dat token-hoeveelheden met de maximale decimale precisie worden weergegeven. Doorgaans tonen uitwisselingen digitale-activawaarden met maximaal 8 decimale getallen, wat goed is voor sommige cryptocurrencies. Er zijn echter tokens en cryptos met een veel hoger decimaal getal. Neem Ethereum, bijvoorbeeld. Het heeft 18 decimalen, wat betekent dat de meeste beurzen dergelijke valutawaarden moeten afronden. We zullen exacte aantallen crypto- en token grootheden in realtime weergeven om onze gebruikers handelaar efficiënt te helpen.

Op dit moment is ons handelsplatform alleen beschikbaar in het Engels. In de nabije toekomst zijn we van plan om meerdere extra talen te introduceren om gebruikers van over de hele wereld te ontvangen tussen nog veel meer functies.

Is de portemonnee van SpectroCoin direct toegankelijk via Bankera Exchange?

Nee, de Wallet van SpectroCoin is niet toegankelijk via Bankera Exchange. Het is de moeite waard om erop te wijzen dat Bankera Exchange en SpectroCoin zijn afzonderlijke projecten, bieden ze beiden hun unieke producten en diensten aan. Elke gebruiker kan zich aanmelden en beide platforms gebruiken. De wallets zijn echter niet verbonden.

Wat heb je gedaan om de stabiliteit van het uitwisselingsplatform te waarborgen?

Software testing is herhaaldelijk uitgevoerd gedurende het gehele ontwikkelingsproces van Bankera Exchange om de potentiële problemen in een vroeg stadium te identificeren en op te lossen en zo een vlotte werking van het eindproduct te waarborgen.

Hoe lang duurt het voordat uw team alle munten in de huidige top 20 op basis van de marktkapitalisatie weergeeft?

Het is moeilijk om het exacte tijdsbestek te voorspellen; niettemin zijn we van plan om onze diensten voortdurend uit te breiden en een breed scala aan cryptocurrencies en tokens beschikbaar voor de handel aan te bieden. Een groot aantal projecten heeft al een aanvraag ingediend om te worden genoteerd op Bankera Exchange en ons team beoordeelt elke aanvraag grondig om ervoor te zorgen dat alleen hoogwaardige cryptocurrencies en tokens op ons uitwisselingsplatform worden vermeld.

Welke fiat- en cryptocurrencies worden vermeld op Bankera Exchange?

Aanvankelijk zal de Exchange cryptocurrency-handel aanbieden met DASH / BTC-, XEM / BTC-, ETH / BTC-, BNK / BTC- en BNK / ETH-paren. We bieden ook gratis handel aan voor alle bankertoken (BNK) -paren. Hoewel Fiat Trading-paren niet uitgesloten zijn en in de toekomst zullen worden toegevoegd, zullen ze vanaf het begin niet beschikbaar zijn.

Heeft u al een definitieve beslissing genomen over de interface kleuren? Zal het zwart of wit zijn?

In eerste instantie zal onze uitwisselings interface, op basis van de populaire vraag van onze communityleden, donkere kleuren bevatten. Later zullen zowel donkere als lichte interface kleuren beschikbaar zijn als opties. Elke gebruiker kan kiezen wat het beste bij zijn of haar ogen past en de gewenste interface kleur kiezen in de accountinstellingen.

Als de Exchange niet tot 31 december kon worden gelanceerd, wat zou u doen?

Wij achten zo’n scenario onwaarschijnlijk. Op dit moment heeft het hele Bankera-team zijn focus verlegd om zich voor te bereiden op de komende vroege lancering van de Exchange op 17 december, zoals eerder deze week werd aangekondigd. In het geval van een onwaarschijnlijke gebeurtenis van de vertraging, zou ons team onvermoeibaar werken om ervoor te zorgen dat de vertraging zo kort mogelijk is.

Kunt u bevestigen of de API beschikbaar is vanaf de dag dat de Exchange wordt gestart?

Ja, API-services zijn vanaf dag één beschikbaar. Wij geloven dat API een cruciale functie is waar ervaren handelaren naar op zoek zijn in een handelsplatform. Omdat Bankera Exchange tot doel heeft te voldoen aan de behoeften van alle handelaren, zowel beginners als gevorderden, hebben we ervoor gezorgd dat API functioneel is vanaf het begin van de Exchange.

Hoeveel transacties per seconde kan Bankera Exchange verwerken?

We kunnen u verzekeren dat onze servers sterk genoeg zijn om een grote hoeveelheid gebruikers en transacties aan te kunnen, om knelpunten te voorkomen.

Als je je vraag in de volgende blogpost of video wilt beantwoorden, volg dan de officiële Facebook-pagina van Bankera voor de laatste updates!