Word een Bankera Exchange Bounty Hunter

We waarderen de veiligheid van onze gebruikers het meest, daarom richten we ons elke dag op het verbeteren van de veiligheid van Bankera Exchange. Hoewel ons team van experts het platform voortdurend aan het testen is en op zoek is naar eventuele bugs of kwetsbaarheden, begrijpen we dat er misschien nog enkele zijn die we over het hoofd hebben gezien. Daarom hebben we besloten om een ​​bugbounty-programma te starten, waardoor onze gebruikers de kans krijgen om beloningen te ontvangen door ons te helpen bij het opsporen van mogelijke fouten.

Partcipate in Bankera Exchange bug bounty

Voordelen van het programma

Wij geloven dat het bug bounty-programma een positieve impact zal hebben op de veiligheid van Bankera Exchange. Hoewel ons platform wordt beschermd door beveiligings- en meerlaagse verificatie tools op het hoogste niveau, is er altijd ruimte voor verbetering. Het voorkomen van onverwachte kwetsbaarheden die de gegevens en de activa van onze gebruikers in gevaar zouden kunnen brengen, is onze topprioriteit – wij geloven dat bugbounty-rapporten onze kansen vergroten om deze bedreigingen te identificeren en te neutraliseren.

De lancering van het bug bounty-programma is ook een geweldige manier om de betrokkenheid van onze community bij het project te vergroten. De gebruikers van Bankera Exchange surfen dagelijks op de website en kunnen mogelijk de bugs en kwetsbaarheden tegenkomen die nog niet door ons team zijn ontdekt. Door dergelijke gebeurtenissen te melden, helpen de klanten ons platform veiliger en veiliger te maken. Daarom belonen we dergelijke gebruikers graag voor hun samenwerking.

Beloningen

Bounty-deelnemers komen in aanmerking voor prijzen van $ 100 tot $ 10.000 betaald in Bitcoin of Ethereum voor een gerapporteerde bug. De omvang van de betaalde premie wordt bepaald door het Cyber ​​Security-team van Bankera Exchange, rekening houdend met de ernst van de bedreiging die de bug zou kunnen opleveren voor het platform. Je kunt het volledige bug bounty schema vinden in de onderstaande tabel:

Bankera Exchange Bug Bounty rewards table

Houd er rekening mee dat de beslissing of de bug significant genoeg is om in aanmerking te komen voor de premie alleen door het team van Bankera Exchange wordt bepaald. Personen die niet in aanmerking komen voor het gebruik van Bankera Exchange-services, kunnen ook niet deelnemen aan ons Bug Bounty-programma. De volledige voorwaarden van het programma zijn hier beschikbaar.

Hoe voeg ik me bij het Bankera-bugbounty programma?

Als u denkt dat u een kwetsbaarheid of een bug tegenkomt, help ons dan ons platform en onze community te beschermen door de bug aan ons technische team te melden. Om deel te nemen aan onze bug bounty, kunt u de stappen volgen:

Stap 1. Bezoek de Bankera Exchange Bug Bounty pagina.

Stap 2. Lees de bounty regels.

Stap 3. Dien uw ontdekte kwetsbaarheid in door op de knop “Rapport” te klikken.

Stap 4. Je wordt doorgestuurd naar je e-mailclient. Vul het foutenrapport in en stuur het naar ons team op [email protected].

Dat is het! Bedankt voor uw bijdrage om het Bankera Exchange-platform nog veiliger te maken!